DIGITAL1234

Čtyři kroky, které podpoří vaše podnikání

DIGITAL1234 je program společnosti Konica Minolta na podporu podnikání a byl vyvinut jako nástroj pro poskytovatele tiskových služeb, který pomůže nasměrovat vaše podnikání tím správným směrem. Ve čtyřech jednoduchých krocích vás tento program provede celým procesem transformace a umožní vám identifikovat, posoudit, obhájit a implementovat nový potenciál obchodních příležitostí. Tato webová stránka obsahuje řadu nových směrů, kterými se polygrafie ubírá a k tomu vytvořených dokumentů, které jsou vám plně k dispozici při tvorbě business plánu dalšího rozvoje vaší společnosti. K tomu všemu stačí jedinkrát zaregistrovat vaši emailovou adresu a tím získáte volný přístup ke všem zmíněným informacím a to bez žádných dalších výdajů nebo povinností.

Čtyři kroky, které podpoří Vaše podnikání:

IDENTIFIKACE: Připravili jsme pro vás celou řadu dokumentů, popisujících specifická témata jako web-to-print, tisk variabilních dat, automatizace workflow, inline dokončování nebo vydávání knih. Tyto dokumenty byly vytvořeny externími autoritami v oboru a mají vám pomoci zorientovat se v dané problematice.

POSOUZENÍ: V tomto kroku vám pomůžeme pomocí speciálního průvodce ohodnotit vaši stávající situaci a z toho plynoucí vhodné řešení.

OBHÁJENÍ: Díky zkušenostem našich zákazníků vám můžeme představit řešení, která jsou ověřená a byla použita u společností s podobným zaměřením. Vy sami rozhodnete, zda je pro vás investice zajímavá.

IMPLEMENTACE: Kritickou fází každé změny ve firmě je její implementace, a protože je to komplexní problém zasahující do každé části vašeho podnikání, vytvořili jsme ve spolupráci s nezávislými odborníky implementační průvodce, kteří vám tuto transformaci pomohou zvládnout bez zbytečných průtahů a vícenákladů.

Jak bychom mohli podpořit vaše podnikání?
Sjednejte si schůzku s našim obchodním zástupcem a ten vás osobně provede celou implementací Digital1234.

VYTVOŘTE NOVÝ OBCHODNÍ POTENCIÁL

NAPIŠTE NÁM!

Kontaktujte nás pro bezplatnou analýzu vašeho podnikání dle DIGITAL1234

Poslat email

Send us your request:

Vyplňte tento formulář a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat, nebo: Poslat email